Dyrektor Drukarni
Andrzej Kałuziński

Recepcja
tel. +48 32 251 12 79
mobile: +48 519 546 166

Sekretariat
tel. +48 32 251 38 80
tel. +48 32 251 12 79 wew. 10
fax. 32 251 65 55
e-mail:biuro@drukarch.com.pl

Biuro Obsługi Klienta
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek od godz. 8 do 16
e-mail:kalkulacje@drukarch.com.pl

Beata Gielata
tel. +48 32 251 38 80 wew. 10
mobile: +48 519 546 170
e-mail:beata.gielata@drukarch.com.pl

Iwona Krzemień
tel. +48 32 251 38 80 wew. 18
mobile: +48 519 546 172
e-mail:iwona.krzemien@drukarch.com.pl

Tomasz Kałuski
tel. +48 32 251 38 80 wew. 19
mobile: +48 519 546 165
e-mail:tomasz.kaluski@drukarch.com.pl

Dział Produkcji
Kierownik: Joachim Pechan
tel. +48 32 251 65 81
mobile: +48 519 546 168
e-mail:joachim.pechan@drukarch.com.pl

Technolog: Alicja Uthke
tel. +48 32 251 38 80 wew. 39
mobile: +48 519 546 211
e-mail:alicja.uthke@drukarch.com.pl

Dział Introligatorni
Kierownik: Lucyna Kłos
e-mail:lucyna.klos@drukarch.com.pl

Kierownik: Beata Kuzia
e-mail:beata.kuzia@drukarch.com.pl
tel. +48 32 251 38 80 wew. 22

Dział Pre-press

Fotoskład
tel. +48 32 251 38 80 wew. 27
mobile: +48 519 546 171
e-mail:fotosklad@drukarch.com.pl

Przygotowalnia offsetowa CTP
tel. +48 32 251 38 80 wew. 26
mobile: +48 519 546 210
e-mail:ctp@drukarch.com.pl

Druk cyfrowy
mobile: +48 519 512 908
e-mail:cyfra@drukarch.com.pl

Księgowość
Główny Księgowy:
Elżbieta Mikulska
tel. +48 32 251 38 80 wew. 25,13,14
e-mail:ksiegowosc@drukarch.com.pl

Obsługa Informatyczna
Mirosław Miłek
tel. +48 32 251 38 80 wew. 15
e-mail:administrator@drukarch.com.pl

Dział Techniczny
Wojciech Fic
tel. +48 32 251 38 80 wew. 38
e-mail:wojciech.fic@drukarch.com.pl

STRONA GŁÓWNA
Aktualności
O nas
Historia
OFERTA
Czym się zajmujemy?
Nasze urządzenia
DO DRUKU
CTP
Druk cyfowy
STREFA KLIENTA
Kalkulacje
FTP
GALERIA
Druk dziełowy
Magazyny
Katalogi
Druki ulotne
Nasi Klienci
KONTAKT
Dane teleadresowe
Działy
Polityka prywatności